Akce

70 hodin Carpmaraton Liščí Jezero

20
duben

70 hodin Carpmaraton Liščí Jezero

2. ročník 70 HODIN CARP MARATON Liščí Jezero

Vážení přátelé a kolegové, rybáři dovoluji si Vás opět pozvat po dvouleté pauze na jarní závody. Opět na 70 hodinové klání dvojčlenných týmů v lovu kaprů, pořádané na Liščím Jezeře. Jedná se o druhý ročník, ale je to tentokrát tak překopané a vybroušené, že se jedná spíše o naprosto novou a nevyzkoušenou bombu, v našich poměrech tak aby byl ještě lepší. Našich závodů se již pravidelně účastní +- stejná parta lidí, jen hodně těžko se mezi ně dostává někdo nový. Posledně mi přišlo že to postupem času začínala být nuda. Proto z tohoto zdánlivě druhého ročníku klasické 70tky uděláme noční můru. Aby to zase začalo být malinko napínavé. Změny doznala pravidla závodu i výše startovného a k tomu přímo úměrně i výše výhry. Tak snad vám tím uděláme radost, a zažehneme ve vás novou touhu závodit a umístit se v horní části bodové tabulky nebo dokonce na stupních vítězů. J

Tedy. Stejně jako v minulých ročnících bude součástí startovného: neomezeně k dispozici po celý den a noc káva a co se týká jídla, klasicky obědy a večeře. I proto, že dost lidí závodí, kvůli našemu zvěřinovému guláši, tradičně na páteční a sobotní oběd guláš bude! Čtvrtek, pátek a sobota večeře maso, kuřata, klobásy kdo bude na co mít chuť (u grilu já) a dokut se to nesní, to včetně guláše. Ve standardu točené pivo za cenu nákladů! (tady se zdražovat nebude nejsme hospoda je to pro radost). Rovněž každý závodník obdrží památeční tričko nebo čepici nebo co pro tentokrát vymyslíme. Za 1., 2. a 3. místo budou dva poháry (+ medaile a diplom) pro každého člena týmu jeden. Také za ostatní místa 4-10 připravujeme tentokrát cenu útěchy. Tedy žádný závodní tým nezůstane bez ceny za umístění. A mimo jiné i pro tento ročník pro vás připravujeme nějaké ty ceny od našich partnerů a sponzorů.

Všechny, kdo se závodů účastní pravidelně a zajímají se o dění kolem nich již asi nepřekvapí že i po dvouleté pauze díky výborné zkušenosti, opět i tyhle závody odkaučuje náš „VEDOUCÍ ZÁVODU“ Stáňa Melagová. Já budu kuchař a ordonanc naší gardy OLDSTARS (Důša, Kŕťa a Saly pokud dorazí i Burgy) tito vám budou vážit ryby, čepovat pívo a fungovat jako rozhodčí.

 

Termín konání: 20.4. - 23.4. 2023
Místo: Liščí Jezero – Chabařovice
Kapacita: 10 dvoučlenných týmů
Startovné: 15.000,00 Kč / tým
Bodovaná ryba: kapr obecný a amur bílý 11 kg + (váží se) ryby pod tuto hranici nebudou započteny

Ceny:

  1. místo – 2x pohár + diplomy + price money  50.000 Kč + další věcné ceny 
  2. místo – 2x pohár + diplomy + price money  20.000 Kč + další věcné ceny 
  3. místo – 2x pohár + diplomy + price money  10.000 Kč + další věcné ceny 

  4. místo – 2x diplomy + poukaz na dvoudenní pronájem chaty LJ – 2.800,00 Kč

  5. místo – 2x diplomy + poukaz na dvoudenní pronájem chaty LJ – 2.800,00 Kč

  6. místo – 2x diplomy + poukaz na dvoudenní pronájem chaty LJ – 2.800,00 Kč

  7. místo – 2x diplomy + poukaz na dvoudenní pronájem chaty LJ – 2.800,00 Kč

  8. místo – 2x diplomy + povolenky LJ   2x –  1.600,00 Kč

  9. místo – 2x diplomy + povolenky LJ   2x –  1.600,00 Kč

10. místo – 2x diplomy + povolenky LJ   2x –  1.600,00 Kč


Nejtěžší ryba závodu – pohár + diplom + price money - 2000,00 Kč                                                                           

Registrace:

Zasláním emailu na emailovou adresu: cmliscijezero@gmail.com  každý email musí obsahovat následující informace: název týmu, jména členů, telefonický kontakt na člena týmu. Obratem vám bude zasláno potvrzení registrace. Prosím! Všichni všude v platbách uvádějte název týmu! Díky J

Startovné:

Startovné ve výši 15.000,- Kč se platí bankovním převodem na bankovní účet vedený u České Spořitelny a.s. číslo: 4179276063/0800. Do zprávy pro příjemce platby napište prosím své jméno a název týmu kvůli pozdější identifikaci. Vzhledem k tomu, že o tenhle závod je tradičně velký zájem, je potřeba zaslat platbu neprodleně po provedení registrace. Jinak bude registrace po uplynutí jednoho týdne anulována! Startovné se v případě neúčasti nevrací. Pokud si, ale za sebe pošlete náhradní tým, bude tato skutečnost akceptována. Bude-li závod stornován z naší strany (a to z jakéhokoliv důvodu) startovné vrátíme v plné výši na účet, z kterého platba přišla, a to bezodkladně po té, co ke stornu dojde o čemž bychom vás jednotlivě informovali.

 

Časový rozvrh: 

20.4. 2023

7:00 - 8:00 registrace týmů
8:30 - losování lovných míst
9:00 – 10:30 možnost zakrmení, průzkum vody ze člunu, označení lovného místa, člun lze používat neomezeně po celou dobu závodu (pouze ve svém sektoru)
11:00 - start závodu

23.4. 2023

  9:00 konec závodu
12:00 vyhlášení výsledků

 

Pravidla závodu:

Po celou dobu závodu lze libovolně používat čluny, pouze ve svém lovném sektoru. Loví se způsobem, chyť a pusť. Povolená technika lovu: Jeden soutěžní tým chytá na maximálně 4 pruty. Na každém prutu bude povolená pouze taková montáž, aby v případě utržení došlo k uvolnění použité zátěže a pouze s jedním návazcem a jedním háčkem. Protihrot je zakázán. - Povoleno vnadění řádně uvařeným partiklem (kukuřice, řepka, konopí, pšenice, tygří ořech atd. ) - Nástraha musí být umístěna mimo háček (klasická metoda na vlas). Zákaz používání krmítek a feederových krmítek! - povolen pouze lov na položenou. - zavážení je povoleno  - lovné místo je možné označovat pomocí tyčové bójky, jiné způsoby jsou zakázány. - je zakázáno používat pletené šňůry jako šokové návazce - šňůrka na návazce povolena. Jako nástrahu mohou soutěžící použít boilie (ne však boilie rohlíkové) pelety povoleny. Obalovací těsta na nástrahy, dipy, gely a PVA povoleny. Obalování olov povoleno. Methodmix povolen. Rozhodčí má právo kdykoliv zkontrolovat použitou nástrahu, návnadu a montáž, tým je povinen umožnit na žádost rozhodčího kontrolu připraveného krmení např. v autě, bivaku a podobně. Krmení možné pouze za pomoci lopatky, kobry, praku, raketou (spombem, red-mamou, atd.) nebo z člunu. Jiné způsoby krmení, které nejsou jmenovány – jsou zakázány. Je povinnost mít kbelík na polévání ryb. Je povinnost mít eko-vezírek (a to doporučuji i několik 2-5 kusů) nebo sak pro uchování ryb před vážením. Povinností každého rybáře je u sebe mít podložku s bočnicemi odpovídajících rozměrů, nebo tzv. kolébkovou podložku, podběrák s rameny o délce minimálně 70cm a desinfekci na ošetřování rybí tlamky poraněné háčkem (možno zakoupit u správce revíru). Při každém ulovení ryby je třeba ihned zavolat rozhodčího, tak aby ryba v saku byla jen po nezbytnou dobu, která je potřeba k jejímu zdokumentování. Tým, který se dopustí jakéhokoliv přestupku proti pravidlům závodu nebo proti pravidlům Liščího Jezera, bude při prvním přestupku uděleno napomenutí. V případě druhého přestupku bude tým ihned vyloučen ze závodu, bez náhrady na vrácení startovného a musí ihned opustit areál. Ještě upozornění! Nikdy nemůžete nikdo vědět jaké místo si vylosujete, proto si přibalte prsačky, gumáky a dostatek saků atd. Na lovných místech 1, 2, 3 a 9 je k dispozici zateplený, dřevěný srub s terasou pro 4 osoby. Kuch kout, lednice, vařič, rychlovarka, el. energie a topení. Více info. a cena: www.liscijezero.cz Pokud si toto lovné místo vylosujete je možné si chatu po dobu závodu pronajmout a využívat jí stejně tak i jednu z našich dvou lodí. Počítejte s tím prosím.

Povolenky a poukazy rozdané v cenách platí pouze pro hlavní sezónu v roce 2023.

Průběh v podobě fotografií bude možno sledovat na stránkách FB liščího jezera po celou dobu. Průběžné výsledky pouze do pátku 18.00 hod. 
Minulé ročníky ke shlédnutí zde na: webech Liščí jezero, facebooku, nebo youtube.cz

 

Kontaktní osoba a hlavní pořadatel závodu je – Stáňa Melagová, tel: +420 702 275 125

Všem vám držím palce a přeji mnoho úspěchů a s pozdravem Aleš Dobíhal – Majitel revíru tel: +420 731 584 519

Petru Zdar!

 

Novinky

23.02.2023

Hlavní sezóna 2023 spuštěna MÁME OTEVŘENO!

Tak revír je OTEVŘENÝ Hlavní sezóna 2023 spuštěna. Rezervace telefonicky na správce přítomného na rybníku. Všem v nové sezóně přeji Petru Zdar! Aleš

20.12.2022

revír je zavřený

Revír je v současné době zavřený. Otvírá se až na jaře.

Více novinek

Ryba měsíce

Honzík Schon

06.04.2022

Ryba: Kapr šupík podle mých informací 15kg ..
Návnada: boilíz

Krásný brzo jarní kapr se povedl klukům už v březnu, Petru Zdar! Aleš

+420 733 419 916info@liscijezero.cz

 • Úvodní stránka
 • Plán jezera
 • Naše služby a zázemí
 • Druhy lovených ryb
 • Ceník
 • Kde nás najdete
 • Fotogalerie
 • Akce
 • Novinky
 • Pravidla
 • Kniha návštěv
 • Napsali o nás
 • Odkazy
 • Kontakt
 • E-shop
 • rezervace na další sezónu 2023
 • Navnada
  Tomáš Blažek
  Zoo-market

  Letecký snímek

  Pohled na Lišcí jezero vyfocený
  z letadla

  Plán jezera

  Podrobný plán Lišcího jezera
  pro lepší orientaci návštěvníku

  Mapa

  Aby jste věděli jak nejrychlejí
  na Lišcí jezero se můžete dopravit