Ceník nově nabízených služeb a zboží platný od 1.8. 2016

-        Pšenice suchá – 10,- Kč/kg

-        Desinfekce na ošetřování rybí tlamky poraněné háčkem – 100,- Kč/kus

-        Nástražní rybičky mražené (sezóně na objednávku i živé) – 5,- Kč/kus

-        Zapůjčení člunu – 150,- Kč/den (neplatí pro držitele povolenky VIP)

-        Zapůjčení podložky pod ryby –  100 Kč/den (neplatí pro držitele povolenky VIP)

-        Zapůjčení prutu na lov na dírkách – 100,- Kč/den

-        Přípojka k el. energii (pro nabíjení čehokoliv) či možnost použít lednici – 10,- Kč

-       Sprcha  teplá voda 20,-

 

Každý rybář s platnou povolenkou k lovu ryb má možnost při nocování na našem revíru má možnost použít bivak nebo rybářský přístřešek. S ním může v tomto přístřešku nocovat i jeden nerabář jako doprovod bez platné povolenky v duchu 1+1. Každá další osoba (nerybář) sloužící jako doprovod rybáře platí za nocování u vody na rybníku – 150,- Kč/noc. Neplatí pro držitele povolenek VIP a děti do 15 let.

Ceník

Ceník rybářských povolenek umožňujících lovit ryby a bivakovat na Liščím Jezeře. Povolenka opravňuje držitele lovit ryby po celou dobu její platnosti, dle pravidel stanovených platným rybářským řádem na Liščím Jezeře, a tímto ho zavazuje tyto pravidla a místní stanovy dodržovat. Viz odkaz „pravidla“.

Od 1.12. 201? do 1.3. 201? běží na našem revíru Liščí jezero zimní sezóna a po dobu jejího trvání ve zmíněném období je možné zakoupit pouze níže uvedený druh povoleneky. Ostatní v tomto období není možné zakoupit a k lovu na našem revíru využít. Mimo klubových, celoročních VIP povolenek „chyť a pusť“  

 

Ceny povolenek pro zimní - lov na dírkách - platné pro zimní sezónu 201? - 201?:

-       denní 550,- Kč (po dobu cca 8 - 10 hodin od světla do tmy) platná pro lov na obou částech revíru (jižní i severní rybník) - v ceně je vrták (ruční nebo motorový dle možností), možno dohodnout ubytování. s touto povolenkou smí rybář lovit trofení štiky, candáty a vizy. Cena je včetně služeb majitele jako průvodcve revírem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Povolenka, chyť a pusť na jeden den (hlavní sezóna)
380,00 Kč/24 hod

Držitel této povolenky má právo lovit ryby po dobu 24 hodin a to dle pravidel stanovených platným rybářským řádem pro lov ryb na revíru Liščí Jezero (viz pravidla). Povinností držitele této povolenky je předem správci revíru nahlásit příchod (zahájení lovu) a odchod od vody (než začne balit). Tato povolenka neopravňuje svého držitele k zabití a odnesení ulovené ryby. Naopak její držitel je povinen ulovené ryby šetrně a se vší opatrností vrátit zpět do vody.

Povolenka, chyť a pusť na jeden (kalendářní) rok
10.000,00 Kč/od 1.1. – 31.12 daného kalendářního roku roku

Držitel této povolenky má právo lovit ryby po dobu celého kalendářního roku na, který si jí zakoupí a to dle pravidel stanovených platným rybářským řádem pro lov ryb na revíru Liščí Jezero (viz pravidla). Tato povolenka neopravňuje svého držitele k zabití a odnesení ulovené ryby. Naopak její držitel je povinen ulovené ryby šetrně a se vší opatrností vrátit zpět do vody.

!!A nyní Celoroční klubová povolenka na oba rybníky jen za 7000,- Kč!!

A je to tady! Hlavní sezóna spěje ke konci :(, a my máme na tu novou, pro rok 2017 připravenou opět, hned další akci. Stejně jako letos (pro rok 2016), v podobě slevy na již oblíbenou celoroční VIP povolenku. Spousta vás spokojených návštěvníků Liščího jezera, se k nám ráda vrací, a tak i v následujícím roce, vám vaší přízeň hodláme oplatit a nabízíme vám super slevu. A jakou?? Od 1.11. 2016 zahajujeme opět prodej omezeného početu 20. kusů tzv. „klubových VIP povolenek“ a to na celý rok 2017. O co jde?? Nabízíme „VIP povolenky chyť a pusť“ na jeden rok běžně k mání za 10.000,- Kč s obrovskou slevou - a to za skvělých 7.000,- Kč. Tuto nabídku může využít každý z vás, ale pouze do vyčerpání zásob nabízeného množství 20 ks. Obrovskou slevou na nákup povolenky výhody nekončí!! :) Každý držitel této povolenky bude mít možnost si bezplatně půjčit při své návštěvě u nás loď, a nebo si rezervovat lovné místo bez nutnosti platit předem zálohu. A další a další bonusy zatím vymýšlíme . . . (operativně budou zveřejńovány na webu v "novinkách", "ceníku", či "pravidlech") . . . např. bezplatný start či účast v některých závodech a námi pořádaných akcích během sezóny 2017 atd. Tahle akce je také naším poděkováním vám všem kdož, jste si VIP povolenku koupili už v letošním roce a podpořili tak rozvoj našeho revíru. Tedy proto pro vás všechny držitele VIP povolenky pro rok 2016, bude nová povolenka pro rok 2017 stát pořád výtečných 6.000.- kč. A tak štamgastům, (tedy současným držitelům VIP povolenky pro rok 2016) kteří jste podpořili svou přízní náš revír, tímto moc děkuji. :) Pro všechny případné zájemce o slevněné VIP povolenky, pro rok 2017 poskytneme podrobné Info. a zodpovíme případné dotazy na našem mailu – liscijezero@seznam.cz a nebo na tel. provozovatele Aleš Dobíhal 731 584 519. Zdravím za tým liščího jezera Aleš „Lišák“.

„Handicap“ povolenka chyť a pusť na jeden den (hlavní sezóna)
200,00 Kč/24 hod

Tato povolenka je určena jen a pouze pro rybáře (osoby) těžce zdravotně a pohybově postižené, tak aby i v jejich situaci mohly zažívat tu radost jako my zdraví rybáři bez větší finanční zátěže. Tito naši kolegové mohou po dohodě se správcem nebo provozovatelem revíru, lovit ryby i za jednu symbolickou korunu. Držitel této povolenky má právo lovit ryby po dobu 24 hodin a to dle pravidel stanovených platným rybářským řádem pro lov ryb na revíru Liščí Jezero (viz pravidla). Tato povolenka neopravňuje svého držitele k zabití a odnesení ulovené ryby. Naopak její držitel je povinen ulovené ryby šetrně a se vší opatrností vrátit zpět do vody.

 

Závěrem

 • Je možné sjednat se správcem nebo provozovatelem individuální cenu dle specifických požadavků jednotlivých rybářů s ohledem na jejich požadavky či způsoby lovu. To se týká především zakázaného spůsobu lovu ryb na jednotlivých částech revíru odporujících platnému rybářskému řádu na revíru Liščí jezero.
 • Pokud držitel jakékoliv povolenky nedodrží pravidla chování na revíru Liščí jezero a zde platný rybářský řád (viz pravidla), bude po zjištění této skutečnosti jeho oprávnění k rybolovu (povolenka) s okamžitou platností ukončeno, bude správcem vykázán z areálu jezera a případná škoda bude na něm vymáhána bez ohledu na jeho úmysl.
  (toto ustanovení se řídí zájmy všech ostatních návštěvníků, ale především okolní přírody a vysazených ryb)
 • Každý návštěvník liščího jezera (rybář či jeho doprovod) vstupuje do areálu revíru dobrovolně a na vlastní nebespečí, provozovatel ani majitel revíru nezodpovídá dle tohoto ustanovení za škody na majetku jednotlivých osob ani za zdraví a újmy způsobené vstupem a pobytem v okolí revíru liščího jezera. Každý návštěvník "rybář či jeho doprovod|" bere toto na vědomí a za své újmy přejímá svou vlasní odpovědnost.

Vlastník revíru a práv je (provozovatel) Aleš Dobíhal, povolenky vydává správce AD SERVICE s.r.o., U Červeného kostela 5/32, 415 01 Teplice - Trnovany. Tel: + 420 721 232 518, E-mail: liscijezero@seznam.cz, Web: www.liscijezero.cz

 

 

Novinky

28.08.2017

nový dřevník na dřevo pro rybáře

Ták zase nějaké novinky co jsem se hlásil na posledy. Nechal jsem vyrobit dřevník do kterýho sem nakoupil dřevo a bude k dispozici všem co budou mít zájem, zatim se mi podařilo nakoupit

22.08.2017

schody a nový správce

Ahoj všichni co je nového? Tak v první řadě už máme nového správce doufám že se vám bude líbit. A další vylepšení je, že na to nákladové molo co se z něj stěhují věci do lodí když se jede na druhou stranu máme nové schody. :)

Více novinek

Ryba měsíce

Pavel Klobucký

06.09.2017

Ryba: Candát Obecný - Sander Lucioperca, 90cm cca 8kg
Návnada: boilíz nastražené na kapry

Nádhernou a královskou rybu ulovil náhodně během závodu Carpmaraton 50 hod 4. ročník, Pavel z klobůk na dvě kuličky nastražené na kapra. Krásná ryba a určitě vítané zpestření závodu mu přinesl tenhle candát. No a ještě se mu podařilo udělat tuhle parádní fotku. To se na svazovce zažije jen málo kdy! :) Aleš.

Nejbližší akce

31
prosinec

celoroční, klubová, VIP povolenka pro rok 2017

Celoroční klubová VIP povolenka na oba rybníky jen za 7.000,- Kč!! A je to tady! Hlavní sezóna spěje ke konci :(, a my máme na tu novou, pro rok 2016 připravenou opět, hned další akci. Stejně jako letos (pro rok 2015), v podobě slevy na již oblíbenou celoroční VIP povolenku. Spousta vás spokojených návštěvníků Liščího jezera

Více akcí

+420 733 419 916info@liscijezero.cz

 • Úvodní stránka
 • Plán jezera
 • Naše služby a zázemí
 • Druhy lovených ryb
 • Sumář úlovků
 • Ceník
 • Kde nás najdete
 • Fotogalerie
 • Akce
 • Novinky
 • Pravidla
 • Kniha návštěv
 • Napsali o nás
 • Odkazy
 • Kontakt
 • E-shop
 • rezervace na další sezónu 2016
 • Rybářské potřeby Párys
  Navnada
  Imperial baits
  Harmonic
  Zoo-market
  Reality AD service
  Apartmany Rašica

  Letecký snímek

  Pohled na Lišcí jezero vyfocený
  z letadla

  Plán jezera

  Podrobný plán Lišcího jezera
  pro lepší orientaci návštěvníku

  Mapa

  Aby jste věděli jak nejrychlejí
  na Lišcí jezero se můžete dopravit