Odkazy

Rybářské potřeby Trousil

O nás

Naše rybářské centrum s 20 letou tradicí vám nabízí veškeré produkty pro rybaření - od levnějších potřeb pro oddychové rybaření po profesionální sportovní rybářskou výstroj. Co nenajdete v našem e-shopu, jistě najdete v našem kamenném obchodě Teplice - Trnovany Prodáváme zboží těchto značek: Richworth, Traper, Tandem Baits, Cukk, Berkley, Smáček, Relax, Salmo, Rapala, Shimano, Sema, JSA, Carp system,Jaxon,Fox, Dragon, Browning, Ice Fish, Wirek, Konger, Black Cat, Maruto, Owner, Fireline, WFT, Penn, Mustad, Zebco, Balzer, JRC, Fladen, Daiwa, mořský rybolov Kaprshop je na internetu otevřený 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Autokemp Chabařovice

Ahoj kamarádi, štamgasti a rybáři. V tomto roce 2013, jsme jako novinku připravili mimo jiné, také možnost ubytování v místním renovovaném autocampu v Chabařovicích. Je to veliká výhoda zvláště pro ty rybáře a návštěvníky našeho revíru, kteří přijedou na ryby s celou rodinou (s manželkami a dětmi). I když pro rybáře (chlapy) je u nás při lovu a bivakování zázemí dostačující, komfort tekoucí teplé vody, splachovacích záchodů a bydlení v chatkách je pro většinu manželek lákavější. Proto chystáte-li se k nám na delší výpravu s celou rodinou, můžete všichni využít (nebo jen část rodiny) nabídku ubytování v campu vzdáleném od revíru asi jen 2 km. Více Info. se dozvíte na jejich webu. www.autokemp-chabařovice.cz
Všechny zdravím Aleš „Lišák“
 

návnada

 Návnada.cz - rybářský vyhledávač cen.
Umožní Vám snadnou, přehlednou a rychlou orientaci ve vyhledávání rybářských potřeb. Poskytuje návštěvníkům informace o hledaném zboží, e-shopech, rybářských revírech, kamenných prodejnách, cestovních kancelářích, ale hlavně nabízí porovnání cen zboží v rybářských internetových obchodech. Návnada.cz šetří čas a peníze při vyhledávání nejlevnějšího zboží. Díky této službě zakoupíte vybrané zboží s nejlepší možnou cenou, bez toho abyste museli jednotlivě procházet stránky všech rybářských obchodů.
Zvolte pro svůj úspěch tu správnou návnadu!

David Paris
 

podnaryby.sk

Stránka podnaryby.sk je určená rybárom a rybárkam kde si môžu vymienať názory, vedomosti a pomáhať rozvíjať túto zálubu venovanú rybárčeniu. Na stránke je možné nájsť rybárske fórum, rybárska fotogaléria, články, rybársky bazár, rybárske krúžky, rybárske videa a mnoho daľšieho venované rybolovu.....

rybářský portál

 Vítáme zde všechny příznivce Petrova cechu. Najdete zde články o lovu ryb, různé rady a návody i spoustu videa. Po registraci a založení svého účtu získáte mnoho výhod, které se budou postupně rozšiřovat. Můžete se zde zůčastňovat diskuzí a zakládat diskuzní témata. Server nachytáno velice rád uveřejní vaše články, různé rady, tipy a příběhy z lovu. Dále máte možnost prezentovat své úlovky ve fotogalerii.
 

C&H cyklo & hobby

Náš nový partner - kamená prodejna rybářských potřeb a sportovního vybavení v Litoměřicích

iperial baits

tohle je odkaz na stránky propagující výrobky návnad a nástrah určených k lovu velkých kaprů. Obchod vede "guru" a mistr všech mistrů v lovu kaprů pan Blažek. Definice tohohle mistra je jasná . . . pokud máte na zahradě za domem žumpu, tak "Blažena" do ní nahodí a chytí kapra!! A to ještě velikýýýýho!!

sportcarp

výrobce a prodejce návnad a nástrah určených pro lov velkých kaprů. Tento web se zabývá i prodejem náčiní a bižuterie pro kaprařinu :)

Pro-idea

špičkový webmaster a výrobce internetových stránek . . . :)

carp zoom produkt

Špičkový výrobce návnad a nástrah na ryby. Novinka na našem trhu nově od letošního roku 2010, prestižní web se spoustou zajímavostí.

JAWA MARKT

Největší internetový obchod s náhradními díly na převážně české veterány.

Carp servis Václavík

Výrobce a distributor návnad a nástrah pro lov velkých kaprů špičkové kvality.

Zoo-market

Internetový obchod zaměřený na chovatelské potřeby.

Novinky

24.04.2024

Možnost zakoupit si partikl

Stejně jako minulý rok, i letos si můžete všichni objednat s lovným místem a zakoupit si vařenou kukuřici (partikl)

25.02.2024

Start nové hlavní sezóny 2024

Zdravím všechny rybáře a kamarády. Od zítra 26.2. 2023 startuje nová hlavní sezóna 2024. OTVÍRÁME! Vše je vesměs při starém nic se nemění. Ceny stejné jako loni. Ti co jezdí ví a noví návštěvníci doporučuji přečíst na našem webu pravidla atd

Více novinek

Ryba měsíce

Flip Roubík

03.04.2024

Ryba: Viza Velká - cca 170 cm a 41 kg!!
Návnada: boilíz - jahoda

Začátkem měsíce kamarád Filip přijel oslavit narozky co máme kousek od sebe a tak jsme vyrazili na ryby. A náhodou se povedla tahle nádherná ryba. Ani mě nenapadlo že za 7 let z dvoukilových miminek narostla takováhle bestie!! My jsme jí z vody vytáhli kvůli dokumentaci, ale ostatní prosím foto pouze ve vodě!! Petru Zdar! Aleš

+420 733 419 916info@liscijezero.cz

 • Úvodní stránka
 • Plán jezera
 • Naše služby a zázemí
 • Druhy lovených ryb
 • Ceník
 • Kde nás najdete
 • Fotogalerie
 • Akce
 • Novinky
 • Pravidla
 • Kniha návštěv
 • Napsali o nás
 • Odkazy
 • Kontakt
 • E-shop
 • rezervace na další sezónu 2024
 • Navnada
  Tomáš Blažek
  Zoo-market

  Letecký snímek

  Pohled na Lišcí jezero vyfocený
  z letadla

  Plán jezera

  Podrobný plán Lišcího jezera
  pro lepší orientaci návštěvníku

  Mapa

  Aby jste věděli jak nejrychlejí
  na Lišcí jezero se můžete dopravit